KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 17166136
nr 1716 6136
Kopparstick
2 st, Joannes Volpato, Oio Sexto Pont Max. Bildmått: 58x76 cm, yttermått inklusive ram: 62x80 cm
Kondition: missfärgningar, slitage, skadad ram
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 augusti 2025
kl 20:31:00
300 kr
350 kr
Kopparstick
nr 1716 6136
Kopparstick
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 400 kr |
måndag 11 augusti 2025 |